Valentin Oman *
(St. Stefan/Villach 1935 geb.) Farbsiebdruck,"Fossilien", signiert Oman, datiert73, die Nr.13/50,31 x 25 cm, Passep., gerahmt, verglast
Specialist: Christian Tschuk
Christian Tschuk
12.05.2010 - 15:00
EUR 190.-
EUR 160.-
Valentin Oman *
Specialist: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Mon.-Fri.: 9.00am - 5.00pm
Auction: | Art and Antiques |
Date: | 12.05.2010 - 15:00 |
Location: | Klagenfurt |
Exhibition: | 30.04. - 12.05.2010 |